O firmie

NeoKamineń Stargard

Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwoliło nam w pełni poznać wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Poszerzając swoją wiedzę nieustannie powiększamy swój asortyment kamieni o nowe gatunki, rozmiary i faktury, dzięki temu NeoKamień jest miejscem w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy chcesz wykończyć ogród, dom czy budowę, zapewnimy Ci materiały dopasowane do Twoich potrzeb.

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetowe, dlatego nie tylko zapewniamy im najwyższej jakości towar, ale też doradzamy jak wykorzystać materiały aby uzyskać pożądany efekt wizualny i użytkowy. Tworzone we współpracy  z nami aranżacje zachwycają wyglądem oraz stają się idealnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi.

Szeroki wybór kamieni

Odpowiednia kompozycja kamienii potrafi odmienić wygląd każdego ogrodu. Nasza szeroka oferta kamieni ogrodowych, budowlanych i brukowych sprawi, że zmienisz swój ogród w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Wiedza i doświadczenie

Fachowe doradztwo przy wyborze kamieni. Wiedza wynikająca z wielu lat doświadczenia.

Bogata oferta

Szeroki wybór kolorów, frakcji i faktur kamieni pasujących do wykończenia każdej wymagającej inwestycji.

Hurt i detal

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, niezależnie od wielkości zamówienia.

Transport

Nie martw się o transport. Przywieziemy zamówiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

NeoKamień Stargard

Szeroki wybór kamieni dla Twojego domu, ogrodu i  budowy. Sprawdź bogatą ofertę NeoKamień Stargard i znajdź idealne kamienie do swojego projektu.