Łupki

Łupki

Kamień łupany pozyskiwany za pomocą kruszenia różnych skał o nieregularnym kształcie. Jest to produkt typowo budowlano-murowy i ozdobny. Dzięki nieregularnej formie, łupki są chętnie wykorzystywane do tworzenia ciekawych aranżacji ogrodowych.

Ponadto kamień łupany jest bardzo trwały i twardy, odporny na warunki atmosferyczne, na mróz i ścieralność. Stosowany do wykładania chodników, placów, ogrodzeń, schodów, murów, elewacji, kaskad, oczek wodnych.

Łupek kwarcytowy

Łupek kwarcytowy jest bardzo popularnym kamieniem w krajach skandynawskich, stosowany do budowania domów. W Polsce jest coraz bardziej cenionym produktem o wielorakim zastosowaniu. Kwarcyt jest to skała o dużej twardości i odporności na wszystkie warunki atmosferyczne.

Cena za tonę: ?zł
Łupek serycytowy

Łupek serycytowy jest produkowany z serycytu, czyli skały bardzo powszechnej, drobnoziarnistej, jasnoszarej, rudawej, zielonkawej, mieniącej się. Kamień ten znajduje zastosowanie w tworzeniu elewacji, kominków, schodów, ogrodzeń, kaskad, murków.

Cena za tonę: ?zł
Łupek szarogłazowy elewacyjny

Łupek szarogłazowy elewacyjny stosuje się na zewnątrz budynku i w pomieszczeniach. Sprawdzi się on w wykładaniu kominków i tarasów oraz do wykończenia elewacji budynku.

Sztuka: 1,20zł/kg
Cena za tonę: 800zł
Łupek szarogłazowy murowy

Łupek szarogłazowy murowy jest stosowany do wykończenia cokołów budynku, murów i ogrodzeń. Sprawdzi się on w wykładaniu kominków i ścieżek.

Sztuka: 1,20zł/kg
Cena za tonę: 700 zł
Łupek szarogłazowy ścieżkowy

Łupek szarogłazowy ścieżkowy jest głównie wykorzystywany do wykładania ścieżek i chodników w ogrodach. Jest mało nasiąkliwy przez co jego powierzchnia podczas deszczu nie zrobi się tak szybko śliska jak inne nawierzchnie.

Sztuka: 1,20zł/kg
Cena za tonę: 900 zł

Szeroki wybór kamieni

Odpowiednia kompozycja kamienii potrafi odmienić wygląd każdego ogrodu. Nasza szeroka oferta kamieni ogrodowych, budowlanych i brukowych sprawi, że zmienisz swój ogród w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Wiedza i doświadczenie

Fachowe doradztwo przy wyborze kamieni. Wiedza wynikająca z wielu lat doświadczenia.

Bogata oferta

Szeroki wybór kolorów, frakcji i faktur kamieni pasujących do wykończenia każdej wymagającej inwestycji.

Hurt i detal

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, niezależnie od wielkości zamówienia.

Transport

Nie martw się o transport. Przywieziemy zamówiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

NeoKamień Stargard, Szczecin

Szeroki wybór kamieni dla Twojego domu, ogrodu i  budowy. Sprawdź bogatą ofertę NeoKamień Stargard i znajdź idealne kamienie do swojego projektu.