Kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy jest to kruszywo naturalne o różnorakiej formie, wielkości i barwie, produkowane z przeróżnych skał. Powstaje w warunkach naturalnych dzięki działaniu wody (żwir), jest poddany obróbce mechanicznej (otoczaki) lub jest łupany (grys). Ze względu na swoje walory estetyczne chętnie jest wykorzystywany jako element dekoracyjny w ogrodach i w parkach. Może stanowić tło dla roślin, tworzyć ciekawe kompozycje z zielonym trawnikiem i kwiatami. Jest idealny do wysypywania kwietników, rabat, budowania schodów, ścieżek, murków, obudowania oczka wodnego. Ważną cechą kamieni naturalnych jest również wytrzymałość, odporność na mróz i palące słońce. Dzięki tym właściwością kamienie naturalne są również często używane do wypełniania nawierzchni dróg, podjazdów, alejek, ścieżek.

Szeroki wybór kamieni

Odpowiednia kompozycja kamienii potrafi odmienić wygląd każdego ogrodu. Nasza szeroka oferta kamieni ogrodowych, budowlanych i brukowych sprawi, że zmienisz swój ogród w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Wiedza i doświadczenie

Fachowe doradztwo przy wyborze kamieni. Wiedza wynikająca z wielu lat doświadczenia.

Bogata oferta

Szeroki wybór kolorów, frakcji i faktur kamieni pasujących do wykończenia każdej wymagającej inwestycji.

Hurt i detal

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, niezależnie od wielkości zamówienia.

Transport

Nie martw się o transport. Przywieziemy zamówiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

NeoKamień Stargard, Szczecin

Szeroki wybór kamieni dla Twojego domu, ogrodu i  budowy. Sprawdź bogatą ofertę NeoKamień Stargard i znajdź idealne kamienie do swojego projektu.