Gabiony

Gabiony

Coraz większą popularnością cieszą się metalowe kosze wypełnione kamieniami, inaczej mówiąc gabiony. Używane są one jako ogrodzenie posesji lub stanowią element aranżacji ogrodowej np. ławka, kwietnik, donica, grill.

Kamienie przeznaczone do gabionów produkowane są z różnorakich skał, takich jak zielony serpentynit, dolomit w jasnych odcieniach, gnejs w kolorach szarości i brązu. Ich frakcja wynosi zazwyczaj 60-150mm.

Kora kamienna gabionowa

Kora kamienna gabionowa jest to kruszywo produkowane z gnejsu, czyli skały w odcieniach brązu i szarości, w paski.  Kora kamienna gabionowa jest stosowana do wypełniania gabionów, a ponadto doskonale się sprawdzi w różnych aranżacjach ogrodowych. Jej walory estetyczne zamieniają ogród w dziką, górską naturę. Zaletą skały gnejsowej jest ujemne PH, które sprawia, iż kora kamienna dobrze wpływa na rośliny lubiące glebę kwaśną.

Frakcje: 63-250mm
1,20 zł/kg
Cena za tonę: 550 zł
Kamień zielony do gabionów

Kamień zielony  do gabionów kruszony jest z serpentynitu, czyli skały w kolorze zielonym, twardej, odpornej na warunki atmosferyczne. Kamień zielony do gabionów jest chętnie używany do wypełniania gabionów jak i do dekoracji akwariów i oczek wodnych.

Frakcje: 60-120mm
1,20 zł/kg
Cena za tonę: 500 zł
Kruszywo cappuccino do gabionów

Kruszywo cappuccino do gabionów posiada różnorakie jasne odcienie z przewagą bieli. Dzięki swej wielobarwności jest odporny na plamy a jego jasne odcienie doskonale rozświetlają i ożywiają ogród. Są stosowane do wypełniania gabionów lub do celów dekoracyjnych w ogrodach.

Frakcje: 60-100mm
1,20 zł/kg
Cena za tonę: 600 zł

Szeroki wybór kamieni

Odpowiednia kompozycja kamienii potrafi odmienić wygląd każdego ogrodu. Nasza szeroka oferta kamieni ogrodowych, budowlanych i brukowych sprawi, że zmienisz swój ogród w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Wiedza i doświadczenie

Fachowe doradztwo przy wyborze kamieni. Wiedza wynikająca z wielu lat doświadczenia.

Bogata oferta

Szeroki wybór kolorów, frakcji i faktur kamieni pasujących do wykończenia każdej wymagającej inwestycji.

Hurt i detal

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, niezależnie od wielkości zamówienia.

Transport

Nie martw się o transport. Przywieziemy zamówiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

NeoKamień Stargard, Szczecin

Szeroki wybór kamieni dla Twojego domu, ogrodu i  budowy. Sprawdź bogatą ofertę NeoKamień Stargard i znajdź idealne kamienie do swojego projektu.