Kostka kamienna

Kostka kamienna

Kostka kamienna jest produktem tworzonym z kamienia naturalnego. Wyróżnia ją wytrzymałość na ścieralność, odporność na ściskanie i na mróz. Struktura i kolor kostki nie zmienia się pod wpływem warunków atmosferycznych.

Jest wykorzystywana przy układaniu placów, ścieżek, krawężników, chodników, schodów, parkingów, podjazdów czy tarasów ogrodowych.

Kostka łupana granitowa szara

Kostka łupana granitowa szara jest produkowana z jasnoszarego granitu. Idealnie nadaje się do rozjaśniania przestrzeni oraz pięknie mieni się w słońcu.  

Frakcje: 4/6, 10/10
Cena za tonę: 650 zł
Kostka łupana VANGA czerwona

Kostka łupana VANGA czerwona jest tworzona ze skały występującej na terenach Szwecji. Posiada intensywną czerwoną barwę i błyszczy się w słońcu.

Frakcje: 4/6, 10/10
Cena za tonę: 1250 zł
Kostka łupana czarna

Kostka łupana czarna granitowa ( SZWED) jest najlepszym sposobem do wprowadzenia mocnego akcentu w naszym ogrodzie, czy wokół domu. Jest bardzo wytrzymała, dzięki temu, będziemy mogli cieszyć się nią przez długie lata.

Frakcje: 4/6, 10/10
Cena za tonę: 1250 zł
Kostka łupana z piaskowca czerwonego

Kostka łupana z piaskowca dzięki swojej ciepłej barwie sprawi, że nasze otoczenie będzie miłe dla oka, a jednocześnie jest to produkt bardzo wytrzymały i trwały.

Frakcje: 4/6, 9/11
Cena za tonę: 740 zł

Szeroki wybór kamieni

Odpowiednia kompozycja kamienii potrafi odmienić wygląd każdego ogrodu. Nasza szeroka oferta kamieni ogrodowych, budowlanych i brukowych sprawi, że zmienisz swój ogród w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Wiedza i doświadczenie

Fachowe doradztwo przy wyborze kamieni. Wiedza wynikająca z wielu lat doświadczenia.

Bogata oferta

Szeroki wybór kolorów, frakcji i faktur kamieni pasujących do wykończenia każdej wymagającej inwestycji.

Hurt i detal

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, niezależnie od wielkości zamówienia.

Transport

Nie martw się o transport. Przywieziemy zamówiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

NeoKamień Stargard, Szczecin

Szeroki wybór kamieni dla Twojego domu, ogrodu i  budowy. Sprawdź bogatą ofertę NeoKamień Stargard i znajdź idealne kamienie do swojego projektu.