Otoczaki

Otoczaki

Otoczaki są to kamienie naturalne gładkie, mające okrągły kształt. W warunkach naturalnych powstają one na skutek długotrwałego działania wody. Obecnie otoczaki są produkowane w sposób mechaniczny z różnorakich skał. Posiadają zróżnicowaną wielkość, kształt, barwę i strukturę.

Otoczaki cieszą się dużą popularnością jako element dekoracyjny ogrodu oraz chętnie są wykorzystywane do ozdabiania wnętrz poprzez wypełnianie donic, szklanych mebli i saun.

Otoczak grecki srebrny

Otoczak grecki srebrny jest naturalnym kamieniem produkowanym w Grecji. Posiada jasny odcień szarego i pięknie mieni się w słońcu.

Frakcje: 3-6
Worki: 20 kg – 32 zł
Cena za tonę: 1400 zł
Otoczak grecki biały

Otoczak grecki biały, znany ze swej nieskazitelnej bieli jest produkowany z greckiego marmuru White Thassos. Jego śnieżna biel mieniąca się w słońcu nadaje niepowtarzalnej elegancji i nowoczesności ogrodom oraz wnętrzom.

Frakcje: 1-3, 3-6
Worki: 20 kg – 40 zł
Cena za tonę: 1600 zł
Otoczak melafir

Otoczak melafir jest to kruszywo magmowe, które charakteryzuje się niską ścieralnością oraz wysoką mrozoodpornością. Dzięki tym właściwościom idealnie sprawdzi się w aranżacji podsypek placów, podjazdów i parkingów oraz ścieżek i rabatek. Dzięki swojej oryginalnej barwie – od brunatno-czerwonej do czarnej – fantastycznie podkreśla wszelkie aranżacje fontann i oczek.

Frakcje: 16, 22
Worki: 20 kg – 32 zł
Cena za tonę: 1400 zł
Otoczak grecki pomarańczowy

Otoczak grecki pomarańczowy jest to kamień pochodzący z Grecji o intensywnej pomarańczowej barwie z kremowymi i czerwonymi słojami. Taki kamień sprawdzi się dla każdego kto chce absolutnie niespotykanej aranżacji w swoim ogrodzie.

Frakcje: 6-10
Worki: 20 kg – 48 zł
Cena za tonę: 2300 zł
Otoczak różowy

Otoczak różowy produkowany ze skały wapiennej. Mimo swej jasnej barwy jest odporny na plamy i działanie wilgoci. Świetnie sprawdza się jako podsypka pod wszelkie rośliny lub materiał do usypania ścieżek.

Frakcje: 16-22, 30-50
Worki: 20 kg – 32 zł
Cena za tonę: 1400 zł
Otoczak zielony

Otoczak zielony jest to naturalny kamień produkowany z skały serpentynitowej. Mokry mieni się w różnych odcieniach zieleni. Jest idealny w aranżacji oczek wodnych. Stanowi także solidną podstawę dla rabatek i ścieżek. Chętnie wykorzystywany jest również w akwarystyce. Dostępne frakcje: 2/10mm, 10/20mm, 20/40mm; cena: 1400zł/t, 32zł/20kg

Frakcje: 2/10, 10/20, 20/40
Worki: 20 kg – 32 zł
Cena za tonę: 1400 zł
Otoczak pastelowy

Otoczak pastelowy pochodzi z polskiej skały dolomitowej. Posiada różne odcienie pastelowe różu, niebieskiego, szarego, żółtego. Chętnie używany do wypełniania gabionów, ozdabiania skwerów i kwietników. Nadaje elegancji aranżacjom ogrodowym.

Frakcje: 8-30, 40-60, 60-80
Worki: 20 kg – 28 zł
Cena za tonę: 1200 zł
Otoczak bazaltowy

Otoczak bazaltowy jest to otoczak o barwie czarnej. Doskonale nadaje się do wyłożenia wokół oczek wodnych. Stanowi solidną podstawę dla rabatek i ścieżek. A dzięki swojej klasycznej barwie doskonale współgra kolorystycznie z innymi kamieniami ogrodowymi.

Frakcje: 16/22, 40/70
Worki: 20 kg – 32 zł
Cena za tonę: 1400 zł
Otoczak niebieski

Otoczak niebieski produkowany jest z polskiej skały wapiennej. Chętnie wykorzystywany do wypełniania nawierzchni wokół oczek wodnych, skalniaków i kwietników. Jest odporny na wilgoć, nie brudzi się.

Frakcje: 16-22, 30-50
Worki: 20 kg – 32 zł
Cena za tonę: 1400 zł

Szeroki wybór kamieni

Odpowiednia kompozycja kamienii potrafi odmienić wygląd każdego ogrodu. Nasza szeroka oferta kamieni ogrodowych, budowlanych i brukowych sprawi, że zmienisz swój ogród w miejsce, o którym zawsze marzyłeś.

Wiedza i doświadczenie

Fachowe doradztwo przy wyborze kamieni. Wiedza wynikająca z wielu lat doświadczenia.

Bogata oferta

Szeroki wybór kolorów, frakcji i faktur kamieni pasujących do wykończenia każdej wymagającej inwestycji.

Hurt i detal

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, niezależnie od wielkości zamówienia.

Transport

Nie martw się o transport. Przywieziemy zamówiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

NeoKamień Stargard, Szczecin

Szeroki wybór kamieni dla Twojego domu, ogrodu i  budowy. Sprawdź bogatą ofertę NeoKamień Stargard i znajdź idealne kamienie do swojego projektu.